4 Nisan 2012 Çarşamba

acaba kendi kendimizi mi sabote ediyoruz:))

Bazen o kadar çok çabalarız ve gerçekleştirmek veya başarmak için o kadar çok uğraşırız ki istemeyerek kendimizi bloke ederiz. Bu özellikle birşeyi çok çok fazla istediğimizde ve olması için tekrar tekrar denediğimizde olur.
Evren, çabalama enerjisinin yol açtığı korkuya cevap vermektedir. İstediğinizin belki gerçekleşmeyebileceği düşüncesinin altında yatan endişe, kaygı size sınırlamalar, gecikme
ler, ve tatmin etmeyen belirtiler şeklinde yansır.
Bu nedenle teslim olmak anında çözüm getirir. Evrene dileğinizi teslim ettiğinizde, sizi daha önce bloke eden korkuları da serbest bırakmış olursunuz. Bırakmak “Ben tam olarak nasıl olacağından emin olamasamda biliyorum ki dileğim olabilecek en iyi şekilde gerçekleşecektir” demektir. Bu inanç ön kapıyı açmakta ve evinize dileğinizi davet etmektedir.
Bugün hep birlikte teslim olalım:) ve evrenin rüyalarımızı gerçekleştirmek için çalışmasına izin verelim. Bizim görevimiz dileğimizi dilediğimiz anda sona erdi, artık dileğimizi Allah’a ve meleklere bırakalım ve dualarımızın gerçekleştiği yaratıcı durumların keyfini çıkaralım.

1 yorum:

Begonvilli Ev dedi ki...

Bu yazıyı okumadan bir sonraki yazıyı okuyup bir yorum yazmıştım. Görüyorum ki sorduğum sorunun yanıtı bu yazıdaymış:)