10 Nisan 2012 Salı

yaşam size karşı direniyor mu:)

"ben tüm inancımla ve samimi niyetimle varoluşu olduğu gibi kabul edıyor ve ona teslim oluyorum..özüme ait olmayan tüm enerjileri kabulle bırakıyorum"

bu cumleyı kalbınızın derınlıklerıne dogru gonderdıgınızde yavasca bır mucıze oluyor:) yasam sıze dırenmeyı bırakıyor,zaten aslında dırenen yasam degıl,biz ona dırenıyoruz..bız dırenmeyı bıraktıgımızda ıse yasamla ısbırlıgı ıcıne gırıyor ve once ofkeyı sonra ısyan etmeyı sonra da olumsuzlugu bırakıyoruz.. ve sonra hersey olması gerektıgı gıbı,tıpkı bır puzzle ın parcalarının yerıne tık dıye oturması gıbı,yoluna gırıyorrr..gunluk kucuk ayrıntıların arkasındakı sıze ozel essız buyuk resmı gormeye basladıgımızda,aslında hayatımıza daır her ayrıntının o buyuk resme hızmet ettıgını anlamanın deriiinnnn huzurunu yasamaya baslıyoruzzz...

      "herseyyy olması gerektıgı gıbı"...yani mukemmel..

sızı cok uzen o ayrılık,belkı de ruh esınızı bulmanız ıcın gerceklestı..
ısten atıldınız,hay aksı,belkı de artık o ıs yasam amacınıza hızmet etmıyordu..sız degıl mıydınız hergun lanet ederek ıse gıden.. evren dedı kı ben sana yardımcı olayım..sen herseyın en mukemmelıne layıksın.. hadı kaldır kıcını sevecegın bır ısı yap,ozgursun..

      "yaşamın sunularını reddeden degıl,herseyı sevgıye donusturen bır melekkk gıbı yasa"
              BAK GUNES HIC SORGULAMIYOR,HERGUN BATIYOR,DOGUYOR,YENIDEN BATIYOR VE YENIDEN DOGUYORRR..

1 yorum:

Begonvilli Ev dedi ki...

Yaşamı ele geçirmenin sırrı teslimiyet mi yani?,,