5 Haziran 2012 Salı

değişen enerjiler..

Venüs, 6 Haziran’da (Çarşamba günü) Güneş’in önünden geçecek. Türkiye’den son iki saati izlenebilecek geçiş esnasında Venüs, 6 Haziran sabahı saat 07.27'de Güneş'in önünden çekilmeye başlayacak ve saat 07.45'te geçiş sona erecek.

6 Haziranda gerçekleşecek bu olağanüstü gök olayı, kalbinizi tümüyle ilahi evrensel iyileştirici sevgi enerjisine açmanız için çok büyük bir fırsat. Siz bu enerji için ...
bir kanalsınız ve kalbiniz de giriş kapısı. Kalbinizi ne kadar çok açarsanız, çevrenizdekilerin frekanslarını yükseltmek için o kadar çok enerji getirsiniz. Yepyeni bir dünya yaratılıyor bizim için.

Bu özel günde güzel derin bir nefes alın ve insanlık için kadın ve erkeklerin en yüksek anlayışa sahip olduğu,sevgiden ve ışıktan olmayan herşeyden arınmış, ışık dolu, yeni ruhsal geleceği hayal edin,vizyonlayın. İnsanlığın tüm yaralarının iyileştiğini, tüm insanlığın esin ve rehberlik aldığını, herkesin kusursuz eril ve dişil dengesiyle kaynak ve ruhu ile kendi bağlantısını sağlayabildiğini hayal edin..
 
enerjinizin sevgiden uzaklaştığını her hissettiğinizde elinizi kalbinizin üstüne koyup,derin bir nefes alarak şu cümleyi tekrar edin
 
"EVRENİN MANYETİK ALANINA HİZALANMAYA NİYET EDİYORUM.."
 
sevgiyle kalın kalbinizden öpüyorum:)

Hiç yorum yok: