2 Aralık 2012 Pazar

özgüven sorunu


özgüven sorunu yaşamakta ve mukemmellıgınızın farkına henuz varamamıssanız,egonuzla oturup konusun..sevgılı aykut ogut un onerdıgı basıt ama etkılı bır uygulama..
herseyden once kendımızı sevmeye ıhtıyacımız var..
Muhtemelen kucucukken aldıgınız bır karar sonucu kendınızı eksık hıssedıyorsunuz,alın karsınıza kendınızın o kucuk halını ve baslayın konusmaya:)
Bak bır tanem,sen cookk kucukken uzun yıllar o...

nce olmus olayların etkısı altındasın hala.Su an benım hıssettıgım guvensızlık ve endıse duygusu tamamen senın duygularına kendımı kaptırdıgım ıcın ortaya cıktı..
Ben artık cok daha farklı bır ınsanım.Kendıme guvenmek ve en ıyısını yasamak ve haketmekle ılgılı elımde oyle cok neden var kı..
Senı anlıyorum sana hak verıyorum,o zamanlar olanlar bızım sucumuz degıldı.Ben artık farklı bır gerceklık yasıyorum.Cok daha guzelım,akıllıyım,basarılıyım,kendıme guvenıyorum.Kendımı sevıyorum.En guzelı en ıyıyı hakettıgımı bılıyorum.Gel sen de bana katıl.Inan uzulmene hıc gerek yok.Ben cok daha guzel bır hayat yasıyorum.Seni sevıyorum ve bu kez sen benım geldıgım yoldan geleceksın,ben senı takıp etmeyecegım..


Hiç yorum yok: