15 Aralık 2015 Salı

EFT terapisi nedir? Nasıl uygulanır?.. SİBEL SOYTÜRK

Beni tanıyıp bundan haberi olmayan kaldı mı bilmiyorum ama:)))
İstiyorum ki bu basit mucizeyi herkes öğrensin uygulasın..
EFT.. adı bu..
EFT tüm dünyada binlerce insanın kullandığı bir iyileşme yöntemi..
Neyi iyileştiriyor diye sorarsanız diyeceğim ki herşeyi..
Hastalıklar-Korkular-Fobiler-Takıntılar-Acı-Öfke-Üzüntü-Endişe..................
Bugüne kadar burada hep yüzeysel bahsettim EFT den..İnanılmaz iyileşmeler yaşadığımız halde buradan paylaşmayı tercih etmedim.
Bir yandan bunu herkes kullansın diye çıldırıyorum bir yandan da seanslarımın hastalarla dolmasını istemiyordum ve bu ikilem arasında gidip geldim açıkçası..
Ancak artık bu bilinsin, bunu herkes öğrensin kendine uygulasın ve daha az ilaç tüketsin istiyorum.. Anti depresanların şeker gibi tüketildiğini,çekmecelerin ağrı kesici ve antibiyotiklerle dolu olduğunu gördükçe sizlerle kendi deneyimimi paylaşmam gerektiğine karar verdim..
Benim seanslarımda kullanarak bizzat iyileşmesine yardımcı ve şahit olduğum bazı rahatsızlıkları paylaşayım artık sizlerle.. Ki konunun ciddiyeti anlaşılsın.. Aşağıda yazacaklarım benim seanslarımda kendi şahit olduklarım.. Bu insanlar alışılmış yöntemleri yıllarca deneyip sonuç alamamış ve bir de EFT yi denemeye karar vermiş kişiler..
Vajinismus
Parkinson
Boyun fıtığı
Migren
Diz rahatsızlığı
Her türlü ağrı-baş-mide-bel vs.
Bel-boyun tutulması
Alerjik astım
Uykuda işeme
Kapalı yer fobisi
Uçak fobisi
Kabızlık
Anormal iştah
AYRICA... Affedememe, derin üzüntü, öfkeler, kinler, ayrılığı kabullenememe, kıskançlık, suçluluk ve değersizlik duygusu,geçmişe dair takıntılar, sınav kaygısı, topluluk önünde konuşma korkusu, mülakat korkusu...........
Ben yıllardır eve ağrı kesici almadım..Hayatımda hiç antidepresan kullanmadım.. Birgün EFT ile iyileştiremediğim bir rahatsızlığım olursa elbette ilk işim doktora gitmek olur.
Tıp ve doktorlar iyi ki varlar.. Tıbbi tedavileri reddetmeksizin hiçbir riski olmayan bu yöntemi de öğrenin uygulayın diye, dilim döndüğünce anlattığım programın videosunu ekliyorum.. Umarım iyileşmelerinizi benimle de paylaşırsınız:))
SEVGİLER..

Hiç yorum yok: